Konteynır kurutucu ( Container Dri I )

Konteynır Kurutucu ( Container dri I )

1kg’lık plastik askılı ambalajlarda

20 Adet’lik kolilerde.

 

Share Now:

Açıklama

Havadaki nemi gideren maddelere Kurutucu denir . En yaygın kullanılan kurutucular, muhtemelen, doğru koşullar altında nemi iyi emen bir tür gözenekli camsı madde olan silika jeldir. Kaplarda kullanıldıklarında, en iyi oda sıcaklığında ve genellikle kaplarda bulunan çok daha yüksek sıcaklıklarda olmadıkları için ölümcül kusurlara sahiptirler.

Kuru Hava Konteyneri Kurutucuları , kalsiyum klorür bazlı nakliye konteynırları için gıda sınıfı bileşenlerle özel olarak tasarlanmış ve formüle edilmiştir ve geniş bir sıcaklık aralığında güçlü bir absorpsiyona sahiptir. Örneğin Bizim gibi sadece kalsiyum klorid emiciler, kap kurutucu , sorbdry kurutucu madde ya da yüksek güç kurutucu madde ve kil kurutucu ödenek emilen nem, hava ile temas etmesini sağlamak için, bu sorun serbesttir. Kuru Hava kabı kurutucularının emme kapasitesi, silika jelden 8 ila 10 kat daha fazladır. Ve biz şeklinde kurutucu sunuyoruz Konteyner Desiccant Çanta , Konteyner Desiccant ŞeritlerKonteyner kurutucu paketleri vb.

Kuru Hava kabı kurutucuları nemi emecek ve deniz yolculuğu sırasında bile yüksek sıcaklıklarda nemi havaya geri döndürmeyecek kalın bir jel formunda paketlerin içinde tutacaktır. Kuru Hava kabı kurutucuları, DUPONT ‘un en iyi Ürünü olan Tyvek adlı özel malzemede ve PP spun bond nonwoven ile iyi paketlenmiştir. Emilen nem, Tyvek ‘in doğası gereği ve hava ile yüksek yüzey teması olan kurutucu torbaların veya kurutucu paketlerin içinde istiflenecektir.

 KONTEYNER NEM ALICI ÖZELLİKLERİ

  1. Deniz Yoluyla Taşıma Sırasında Nem, Yoğuşma hasarları, Konteyner Terlemesi, Konteyner Yağmurunu Önler.

  2. Konteyner başına Silis Jele göre daha düşük maliyetler.

  3. % 200’den fazla emilim.

  4. Toksik olmayan ve Çevre dostu.

  5. Tam yolculuğa kadar uzun ömürlü.

  6. DMF Yok – Biyosit Yok.

  7. Sızdırmaz – çift katmanlı paketlenmiş.

  8. Kolay kurulum.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Konteynır kurutucu ( Container Dri I )” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(0)
× Whatsapp İletişim